Programske šeme

PONEDELJAK 17.06

06:30 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8 – repriza
07:55 SERIJA: TOMA ep. 2 / 8 – repriza
08:50 FILM: OTPISANI – domaći film
10:20 FILM: POVRATAK OTPISANIH – domaći film
12:00 FILM: PINK PANTER (2006.)
13:40 FILM: POLTRON – domaći film
15:30 FILM: DOSIJE PELIKAN
17:55 FILM: ARGO
20:05 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:00 FILM: SPECIJALNE OPERACIJE
23:50 FILM: PUČINA STRAHA

UTORAK 18.06

06:45 SERIJA: BESA – repriza
07:35 SERIJA: BESA – repriza
08:30 FILM: POLTRON – domaći film
10:20 FILM: PINK PANTER (2006.)
12:00 FILM: PINK PANTER 2 (20068)
13:40 FILM: MISS – domaći film
15:15 FILM: JA U LJUBAV VERUJEM
17:25 FILM: RAČUNOVOĐA
20:00 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:05 FILM: KAZNENE SNAGE
23:55 FILM: PREPUŠTENI SLUČAJU

SREDA 19.06

06:05 SERIJA: BESA – repriza
07:00 SERIJA: BESA – repriza
08:00 FILM: MISS – domaći film
09:35 FILM: DOSIJE PELIKAN
12:00 FILM: ČUVARKUĆA
13:55 FILM: ZVEZDE LJUBAVI – domaći film
15:35 FILM: OMILJENI PAR
17:30 FILM: U VRTLOGU IGRE
19:55 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:15 FILM: UGOVOR ZA UBISTVO
00:00 FILM: PIRANA

ČETVRTAK 20.06

06:00 SERIJA: BESA – repriza
07:00 SERIJA: BESA – repriza
08:10 FILM: ZVEZDE LJUBAVI – domaći film
09:50 FILM: JA U LJUBAV VERUJEM
12:00 FILM: ROKSEN
13:55 FILM: TAJNA PORODIČNOG BLAGA – domaći film
15:35 FILM: DVOLIČNOST
17:55 FILM: RIZIČNA IGRA
19:45 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:15 FILM: DUGO NA NIŠANU
23:55 FILM: PIRANA 2

PETAK 21.06

06:00 SERIJA: BESA – repriza
07:10 SERIJA: BESA – repriza
08:15 FILM: TAJNA PORODIČNOG BLAGA – domaći film
09:55 FILM: OMILJENI PAR
11:45 FILM: PRLJAVI PREVARANTI
13:45 FILM: LAJANJE NA ZVEZDE – domaći film
15:25 FILM: OSMEH MONA LIZE
17:30 FILM: GRAD LOPOVA
19:45 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:00 FILM: OTPORAN NA METKE
23:50 FILM: ZMIJE U AVIONU

SUBOTA 22.06

06:05 SERIJA: BESA – repriza
07:00 SERIJA: BESA – repriza
08:00 SERIJA: BESA – repriza
09:10 SERIJA: BESA – repriza
10:20 SERIJA: BESA – repriza
11:20 FILM: OTPORAN NA METKE
13:05 FILM: DUGO NA NIŠANU
14:40 FILM: UGOVOR ZA UBISTVO
16:20 FILM: KAZNENE SNAGE
18:05 FILM: SPECIJALNE OPERACIJE
19:55 SERIJA: TOMA ep. 2 / 8 – repriza
21:00 SERIJA: TOMA ep. 3 / 8
22:00 FILM: ARGO
00:10 FILM: DOSIJE PELIKAN

NEDELJA 23.06

06:55 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8 – repriza
08:20 FILM: BOLJI ŽIVOT – domaći film
10:00 FILM: VOZ TREZOR
11:55 FILM: UBISTVENI DOGOVOR
13:40 FILM: SAM PROTIV SVIH
15:45 FILM: UBISTVO U BELOJ KUĆI
17:40 FILM: STRELAC
19:30 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8 – repriza
21:00 SERIJA: TOMA ep. 2 / 8
22:05 FILM: POBESNELI MAKS 3
00:05 FILM: POBESNELI MAKS AUTOPUT BESA

PONEDELJAK 24.06

02:30 FILM: PIRANA (PIRANHA, 1978.)                              
04:10 FILM: PIRANA 2 (PIRANHA 2: THE SPAWNING, 1981.)                                          
05:55 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – epizoda od ponedeljka sa Superstar 2
06:05 FILM: MISS (1986.) – domaći film
07:35 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8
09:00 SERIJA: TOMA ep. 2 / 8
10:00 SERIJA: TOMA ep. 3 / 8
11:00 SERIJA: TOMA ep. 4 / 8

PONEDELJAK 17.06.

12:00 DRŽAVNI POSAO
12:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: ČUDNE LJUBAVI
16:00 DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
19:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
20:00 DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA

UTORAK 18.06.

12:00 DRŽAVNI POSAO
12:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: ČUDNE LJUBAVI
16:00 DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
19:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
20:00 DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA

SREDA 19.06.

12:00 DRŽAVNI POSAO
12:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: ČUDNE LJUBAVI
16:00 DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
19:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
20:00 DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA

ČETVRTAK 20.06.

12:00 DRŽAVNI POSAO
12:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: ČUDNE LJUBAVI
16:00 DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
19:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
20:00 DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA

PETAK 21.06.

12:00 DRŽAVNI POSAO
12:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: ČUDNE LJUBAVI
16:00 DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
19:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
20:00 DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA

SUBOTA 22.06.

12:00 DRŽAVNI POSAO
12:10 SERIJA: SRCEM KROZ SRBIJU
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
16:00 DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA VIKEND SERIJA: ZLATNI DANI
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
19:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
20:00 DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA VIKEND SERIJA: ZLATNI DANI
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA

NEDELJA 23.06.

11:00 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
11:20 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
11:40 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:00 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:20 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
16:00 DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA VIKEND SERIJA: ZLATNI DANI
17:00 SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
19:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
20:00 DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA VIKEND SERIJA: ZLATNI DANI
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA

PONEDELJAK 24.06.

00:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – repriza od ponedeljka
00:10 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – repriza od utorka
00:20 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – repriza od srede
00:30 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – repriza od četvrtka
00:40 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – repriza od petka
01:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE ep. 32 / 84 
02:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE ep. 33 / 84 
03:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE ep. 34 / 84 
04:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – repriza od ponedeljka
04:10 VIKEND DOMAĆA SERIJA: ZLATNI DANI ep. 11 / 30
05:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA ep. 20 / 24
06:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI ep. 13 / 332
07:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI ep. 14 / 332
08:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – repriza od utorka
08:10 VIKEND DOMAĆA SERIJA: ZLATNI DANI ep. 12 / 30
09:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.) ep. 59 / 77    
10:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.) ep. 60 / 77    
11:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.) ep. 61 / 77    

PONEDELJAK 17.06
Filmovi Gorana Paskaljevića

12:00 FILM: ANĐEO ČUVAR (1987.) – domaći film                 
13:25 FILM: VREME ČUDA (1989.)      
15:05 FILM: TANGO ARGENTINO (1992.)            
16:40 FILM: TUĐA AMERIKA (1995.)         
18:15 FILM: BURE BARUTA (1998.)         
20:00 FILM: ANĐEO ČUVAR (1987.)          
21:25 FILM: VREME ČUDA (1989.)      
23:05 FILM: TANGO ARGENTINO (1992.)            
00:40 FILM: TUĐA AMERIKA (1995.)         
02:15 FILM: BURE BARUTA (1998.)         

UTORAK 18.06
Filmovi Gorana Paskaljevića

12:00 FILM: KAKO JE HARI POSTAO DRVO (2001.) – domaći film             
13:40 FILM: SAN ZIMSKE NOĆI (2004.)             
15:15 FILM: OPTIMISTI (2006.)             
16:55 FILM: MEDENI MESEC (2009.)         
18:30 FILM: KAD SVANE DAN (2012.)        
20:00 FILM: KAKO JE HARI POSTAO DRVO (2001.) – domaći film             
21:40 FILM: SAN ZIMSKE NOĆI (2004.)             
23:15 FILM: OPTIMISTI (2006.)             
00:55 FILM: MEDENI MESEC (2009.)         
02:30 FILM: KAD SVANE DAN (2012.)        

SREDA 19.06
Filmovi i serija Darka Bajića

12:00 FILM: DIREKTAN PRENOS (1982.) – domaći film                
13:20 FILM: ZABORAVLJENI (1988.)     
14:50 FILM: POČETNI UDARAC (1990.)        
16:40 FILM: BALKANSKA PRAVILA (1997.) – domaći film               
18:25 MINI SERIJA: IME NARODA ep. 1 / 5
19:13 MINI SERIJA: IME NARODA ep. 2 / 5
20:00 FILM: DIREKTAN PRENOS (1982.)         
21:20 FILM: ZABORAVLJENI (1988.)     
22:50 FILM: POČETNI UDARAC (1990.)        
00:40 FILM: BALKANSKA PRAVILA (1997.) – domaći film               
02:25 MINI SERIJA: IME NARODA ep. 1 / 5
03:13 MINI SERIJA: IME NARODA ep. 2 / 5

ČETVRTAK 20.06
Filmovi i serija Darka Bajića

12:00 MINI SERIJA: IME NARODA ep. 3 / 5
12:50 MINI SERIJA: IME NARODA ep. 4 / 5
13:40 MINI SERIJA: IME NARODA ep. 5 / 5
14:35 FILM: RAT UŽIVO (2000.)           
16:25 FILM: NA LEPOM PLAVOM DUNAVU (2008.) – domaći film     
18:25 FILM: ZABORAVLJENI (1988.)     
20:00 MINI SERIJA: IME NARODA ep. 3 / 5
20:50 MINI SERIJA: IME NARODA ep. 4 / 5
21:40 MINI SERIJA: IME NARODA ep. 5 / 5
22:35 FILM: RAT UŽIVO (2000.)           
00:25 FILM: NA LEPOM PLAVOM DUNAVU (2008.) – domaći film     
02:25 FILM: ZABORAVLJENI (1988.)     

PETAK 21.06
Filmovi Dragana Marinkovića

12:00 FILM: NEKA ČUDNA ZEMLJA (1988.) – domaći film                 
13:35 FILM: VIZANTIJSKO PLAVO (1993.) – domaći film                 
15:50 FILM: BOOMERANG (2001.)          
16:30 FILM: DIŠI DUBOKO (2004.)              
17:50 FILM: PIJAVICE (PIJAVICE, 2019.) – domaći film                   
20:00 FILM: NEKA ČUDNA ZEMLJA (1988.) – domaći film                 
21:35 FILM: VIZANTIJSKO PLAVO (1993.) – domaći film                 
23:50 FILM: BOOMERANG (2001.)          
00:30 FILM: DIŠI DUBOKO (2004.)              
01:50 FILM: PIJAVICE (PIJAVICE, 2019.) – domaći film                   

SUBOTA 22.06
Filmovi Miroslava Lekića

12:00 FILM: STEPENICE ZA NEBO (1983.) – domaći film                 
13:35 FILM: DOGODILO SE NA DANAŠNJI DAN (1987.) – domaći film          
15:15 FILM: BOLJE OD BEKSTVA (1993.) – domaći film                   
17:00 FILM: LAVIRNIT (2002.)              
20:00 FILM: STEPENICE ZA NEBO (1983.) – domaći film                 
21:35 FILM: DOGODILO SE NA DANAŠNJI DAN (1987.) – domaći film          
23:15 FILM: BOLJE OD BEKSTVA (1993.) – domaći film                   
01:00 FILM: LAVIRNIT (2002.)              

NEDELJA 23.06.
Filmovi Miroslava Momčilovića

12:00 FILM: SEDAM I PO (2006.) – domaći film                
13:50 FILM: ČEKAJ ME JA SIGURNO NEĆU DOĆI (2009.) – domaći film      
15:25 FILM: SMRT ČOVEKA NA BALKANU (2012.) – domaći film              
16:45 FILM: SMRDLJIVA BAJKA (2015.)         
18:20 FILM: KAD PORASTEM BIĆU KENGUR (2004.) – domaći film             
20:00 FILM: SEDAM I PO (2006.)         
21:50 FILM: ČEKAJ ME JA SIGURNO NEĆU DOĆI (2009.) – domaći film      
23:25 FILM: SMRT ČOVEKA NA BALKANU (2012.) – domaći film              
00:45 FILM: SMRDLJIVA BAJKA (2015.)         
02:20 FILM: KAD PORASTEM BIĆU KENGUR (2004.) – domaći film             

PONEDELJAK 24.06

00:45 FILM: SMRDLJIVA BAJKA (2015.) – domaći film
02:20 FILM: KAD PORASTEM BIĆU KENGUR (2004.) – domaći film
05:50 FILM: ČEKAJ ME JA SIGURNO NEĆU DOĆI (2009.) – domaći film
07:25 FILM: SMRT ČOVEKA NA BALKANU (2012.) – domaći film
08:45 FILM: SMRDLJIVA BAJKA (2015.) – domaći film
10:20 FILM: KAD PORASTEM BIĆU KENGUR (2004.) – domaći film