Programska šema

PONEDELJAK 27. 5.

02:10 FILM: SVE ZA LOVU (TWO FOR THE MONEY, 2005.)
04:15 FILM: PUT OKO SVETA ZA 80 DANA (AROUND THE WORLD IN 80 DAYS, 2004.)
06:15 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 7 / 12
07:20 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 8 / 12
08:25 FILM: TRI PALME ZA DVE BITANGE I RIBICU (1998.) – domaći film
10:10 FILM: KAKO JE PROPAO ROKENROL (1989.) – domaći film
12:00 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA (NIGHTMARE ON ELM STREET, 1984.)
13:40 FILM: BALKANSKI ŠPIJUN (1984.) – domaći film
15:25 FILM: SEKS I GRAD (SEX AND THE CITY, 2008.)
17:50 FILM: MULA (MULE, 2018.)
19:55 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 8 / 12
21:00 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 9 / 12
22:05 FILM: OBRAČUN S JAKUZOM (INTO THE SUN, 2005.)
23:55 FILM: UPOZNAJTE DŽO BLEKA (MEET JOE BLACK, 1998.)

UTORAK 28. 5.

03:00 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA (NIGHTMARE ON ELM STREET, 1984.)
04:35 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 7 / 12
05:40 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 8 / 12
06:45 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 9 / 12
07:45 FILM: BALKANSKI ŠPIJUN (1984.) – domaći film
09:25 FILM: SEKS I GRAD (SEX AND THE CITY, 2008.)
11:50 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA 2 (NIGHTMARE ON ELM STREET 2, 1985.)
13:25 FILM: ŠEĆERNA VODICA (1983.) – domaći film
15:15 FILM: SEKS I GRAD 2 (SEX AND THE CITY 2, 2010.)
17:45 FILM: KALIBAR 20 ZA SPECIJALISTU (THUNDERBOLT AND LIGHTFOOT, 1974.)
19:55 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 9 / 12
21:00 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 10 / 12
22:05 FILM: UBISTVO SALAZARA (KILLING SALAZAR, 2017.)
23:55 FILM: LEGENDE O STRASTI (LEGENDS OF THE FALL, 1994.)

SREDA 29. 5.

02:15 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA 2 (NIGHTMARE ON ELM STREET 2, 1985.)
03:45 FILM: KALIBAR 20 ZA SPECIJALISTU (THUNDERBOLT AND LIGHTFOOT, 1974.)
05:40 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 9 / 12
06:40 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 10 / 12
07:40 FILM: ŠEĆERNA VODICA (1983.) – domaći film
09:25 FILM: SEKS I GRAD 2 (SEX AND THE CITY 2, 2010.)
12:00 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA 3 (NIGHTMARE ON ELM STREET 3, 1987.)
13:45 FILM: DEBELI I MRŠAVI (1985.) – domaći film
15:25 FILM: MAMURLUK U VEGASU (THE HANGOVER, 2009.)
17:15 FILM: APSOLUTNA MOĆ (ABSOLUTE POWER, 1997.)
19:30 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – epizoda od utorka sa Superstar 2
19:40 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – epizoda od srede sa Superstar 2
19:55 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 10 / 12
21:00 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 11 / 12
22:05 FILM: PLAĆENIK OPROST (MERCENARY: ABSOLUTION, 2017.)
23:55 FILM: KUKAVIČKO UBISTVO DŽESIJA DŽEJMSA (ASSASSINATION OF JESSE JAMES BY THE COWARD ROBERT FORD, 2007.)

ČETVRTAK 30. 5.

02:40 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA 3 (NIGHTMARE ON ELM STREET 3, 1987.)
04:20 FILM: MAMURLUK U VEGASU (THE HANGOVER, 2009.)
06:05 SERIJA: DRŽAVNI POSAO – epizoda od srede sa Superstar 2
06:15 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 10 / 12
07:15 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 11 / 12
08:15 FILM: DEBELI I MRŠAVI (1985.) – domaći film
09:55 FILM: KALIBAR 20 ZA SPECIJALISTU (THUNDERBOLT AND LIGHTFOOT, 1974.)
12:00 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA 4 (NIGHTMARE ON ELM STREET 4, 1988.)
13:40 FILM: OBRAČUN U KAZINO KABAREU (1993.) – domaći film
15:15 FILM: MAMURLUK U BANGKOKU (THE HANGOVER PART II, 2011.)
17:05 FILM: GRAN TORINO (2008.)
19:15 SERIJA: MOJ PRIJATELJ ep. 11 / 20
19:55 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 11 / 12
21:00 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 12 / 12
22:15 FILM: IZVAN ZAKONA (BEYOND THE LAW, 2019.)
00:00 FILM: DO ZVEZDA (AD ASTRA, 2019.)

PETAK 31. 5.

02:10 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA 4 (NIGHTMARE ON ELM STREET 4, 1988.)
03:50 FILM: LEGENDE O STRASTI (LEGENDS OF THE FALL, 1994.)
06:10 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 11 / 12
07:10 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 12 / 12
08:20 FILM: TESNA KOŽA (1982.) – domaći film
09:55 FILM: GRAN TORINO (2008.)
12:00 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA 5 (NIGHTMARE ON ELM STREET 5, 1989.)
13:35 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA 6: FREDI JE MRTAV (FREDDY’S DEAD: THE FINAL NIGHTMARE, 1991.)
15:15 FILM: MAMURLUK 3 (THE HANGOVER PART III, 2013.)
17:10 FILM: GUŠTER (THE ROOKIE, 1990.)
19:25 FILM: SMRTONOSNA ZONA – OPSADA ALKATRAZA (HALF PAST DEAD, 2002.)
21:15 FILM: SMRTONOSNA ZONA 2 (HALF PAST DEAD 2, 2002.)
23:00 FILM: SEDAM (SEVEN, 1995.)

SUBOTA 1. 6.

01:10 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA 5 (NIGHTMARE ON ELM STREET 5, 1989.)
02:45 FILM: STRAVA U ULICI BRESTOVA 6: FREDI JE MRTAV (FREDDY’S DEAD: THE FINAL NIGHTMARE, 1991.)
04:20 FILM: KUKAVIČKO UBISTVO DŽESIJA DŽEJMSA (ASSASSINATION OF JESSE JAMES BY THE COWARD ROBERT FORD, 2007.)
07:00 FILM: OBRAČUN U KAZINO KABAREU (1993.) – domaći film
08:30 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 9 / 12
09:30 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 10 / 12
10:35 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 11 / 12
11:40 SERIJA: UBICE MOGA OCA 6 ep. 12 / 12
12:55 FILM: IZVAN ZAKONA (BEYOND THE LAW, 2019.)
14:35 FILM: PLAĆENIK OPROST (MERCENARY: ABSOLUTION, 2017.)
16:20 FILM: UBISTVO SALAZARA (KILLING SALAZAR, 2017.)
18:05 FILM: OBRAČUN S JAKUZOM (INTO THE SUN, 2005.)
19:55 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 8 / 12
21:00 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 9 / 12
22:10 FILM: MAMURLUK U VEGASU (THE HANGOVER, 2009.)
00:00 FILM: MAMURLUK U BANGKOKU (THE HANGOVER PART II, 2011.)

NEDELJA 2. 6.

01:45 FILM: MAMURLUK 3 (THE HANGOVER PART III, 2013.)
03:35 FILM: UPOZNAJTE DŽO BLEKA (MEET JOE BLACK, 1998.)
06:40 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 8 / 12
07:40 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 9 / 12
08:45 FILM: DEBELI I MRŠAVI (1985.) – domaći film
10:25 FILM: TESNA KOŽA (1982.) – domaći film
12:00 FILM: APSOLUTNA MOĆ (ABSOLUTE POWER, 1997.)
14:10 FILM: GUŠTER (THE ROOKIE, 1990.)
16:20 FILM: SMRTONOSNA ZONA – OPSADA ALKATRAZA (HALF PAST DEAD, 2002.)
18:05 FILM: SMRTONOSNA ZONA 2 (HALF PAST DEAD 2, 2002.)
19:50 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 9 / 12
21:00 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 10 / 12
22:05 FILM: SEDAM (SEVEN, 1995.)
00:20 FILM: MULA (MULE, 2018.)

PONEDELJAK 3. 6.

02:20 FILM: GRAN TORINO (2008.)
04:20 FILM: DO ZVEZDA (AD ASTRA, 2019.)
06:25 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 9 / 12
07:30 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 10 / 12
08:30 FILM: BALKANSKI ŠPIJUN (1984.) – domaći film
10:10 FILM: ŠEĆERNA VODICA (1983.) – domaći film

PONEDELJAK 27. 5.

00:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
00:10SERIJA: DRŽAVNI POSAO
00:20SERIJA: DRŽAVNI POSAO
00:30SERIJA: DRŽAVNI POSAO
00:40SERIJA: DRŽAVNI POSAO
01:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
02:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
03:00STRANA SERIJA: GOMORA
04:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
04:10VIKEND DOMAĆA SERIJA: POSETA
05:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
06:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
07:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
08:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
08:10VIKEND DOMAĆA SERIJA: POSETA
09:00STRANA SERIJA: ŠEF (BOSS, 2011.)
10:00STRANA SERIJA: ŠEF (BOSS, 2011.)
11:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)
12:00DRŽAVNI POSAO
12:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
13:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
14:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
15:00STRANA SERIJA: GOMORA
16:00DRŽAVNI POSAO
16:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
17:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
18:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
19:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
20:00DRŽAVNI POSAO
20:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
21:00STRANA SERIJA: ŠEF (BOSS, 2011.)
22:00STRANA SERIJA: ŠEF (BOSS, 2011.)
23:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)

UTORAK 28. 5.

00:00DRŽAVNI POSAO
00:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
00:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
01:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
02:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
03:00STRANA SERIJA: GOMORA
04:00DRŽAVNI POSAO
04:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
04:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
05:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
06:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
07:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
08:00DRŽAVNI POSAO
08:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
08:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
09:00STRANA SERIJA: ŠEF (BOSS, 2011.)
10:00STRANA SERIJA: ŠEF (BOSS, 2011.)
11:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)
12:00DRŽAVNI POSAO
12:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
13:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
14:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
15:00STRANA SERIJA: GOMORA
16:00DRŽAVNI POSAO
16:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
17:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
18:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
19:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
20:00DRŽAVNI POSAO
20:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
21:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
22:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
23:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)

SREDA 29. 5.

00:00DRŽAVNI POSAO
00:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
00:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
01:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
02:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
03:00STRANA SERIJA: GOMORA
04:00DRŽAVNI POSAO
04:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
04:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
05:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
06:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
07:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
08:00DRŽAVNI POSAO
08:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
08:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
09:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
10:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
11:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)
12:00DRŽAVNI POSAO
12:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
13:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
14:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
15:00STRANA SERIJA: GOMORA
16:00DRŽAVNI POSAO
16:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
17:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
18:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
19:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
20:00DRŽAVNI POSAO
20:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
21:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
22:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
23:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)

ČETVRTAK 30. 5.

00:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
00:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
01:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
02:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
03:00STRANA SERIJA: GOMORA
04:00DRŽAVNI POSAO
04:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
04:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
05:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
06:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
07:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
08:00DRŽAVNI POSAO
08:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
08:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
09:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
10:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
11:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)
12:00DRŽAVNI POSAO
12:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
13:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
14:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
15:00STRANA SERIJA: GOMORA
16:00DRŽAVNI POSAO
16:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
17:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
18:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
19:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
20:00DRŽAVNI POSAO
20:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
21:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
22:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
23:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)

PETAK 31. 5.

00:00DRŽAVNI POSAO
00:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
00:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
01:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
02:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
03:00STRANA SERIJA: GOMORA
04:00DRŽAVNI POSAO
04:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
04:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
05:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
06:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
07:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
08:00DRŽAVNI POSAO
08:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
08:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
09:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
10:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
11:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)
12:00DRŽAVNI POSAO
12:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
13:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
14:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
15:00STRANA SERIJA: GOMORA
16:00DRŽAVNI POSAO
16:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
17:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
18:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
19:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
20:00DRŽAVNI POSAO
20:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
21:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
22:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
23:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)

SUBOTA 1. 6.

00:00DRŽAVNI POSAO
00:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
00:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
01:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
02:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
03:00STRANA SERIJA: GOMORA
04:00DRŽAVNI POSAO
04:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
04:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
05:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
06:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
07:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
08:00DRŽAVNI POSAO
08:10DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
08:25DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA 4
09:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
10:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
11:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)
12:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
12:10SRCEM KROZ SRBIJU
13:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
14:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
15:00STRANA SERIJA: GOMORA
16:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
16:10VIKEND DOMAĆA SERIJA: POSETA
17:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
18:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
19:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
20:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
20:10VIKEND DOMAĆA SERIJA: POSETA
21:00 
22:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.) 
23:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)

NEDELJA 2. 6.

00:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
00:10SRCEM KROZ SRBIJU
01:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
02:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
03:00STRANA SERIJA: GOMORA
04:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
04:10VIKEND DOMAĆA SERIJA: POSETA
05:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
06:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
07:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
08:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
08:10VIKEND DOMAĆA SERIJA: POSETA
09:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
10:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
11:00DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
  
11:20DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
11:40DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
  
12:00DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:20DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
  
12:40SERIJA: DRŽAVNI POSAO
12:50SERIJA: DRŽAVNI POSAO
13:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
14:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
15:00STRANA SERIJA: GOMORA
16:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
16:10VIKEND DOMAĆA SERIJA: POSETA
17:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
18:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
19:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
20:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
20:10VIKEND DOMAĆA SERIJA: POSETA
21:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
22:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
23:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)

PONEDELJAK 3. 6.

00:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
00:10SERIJA: DRŽAVNI POSAO
00:20SERIJA: DRŽAVNI POSAO
00:30SERIJA: DRŽAVNI POSAO
00:40SERIJA: DRŽAVNI POSAO
01:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
02:00STRANA SERIJA: GLAS SRCA (WHEN CALLS THE HEART, 2013.)
03:00STRANA SERIJA: GOMORA
04:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
04:10VIKEND DOMAĆA SERIJA: POSETA
05:00DOMAĆA SERIJA: BELEŽNICA PROFESORA MIŠKOVIĆA
06:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
07:00STRANA SERIJA: MOĆ (POWER, 2014.)
08:00SERIJA: DRŽAVNI POSAO
08:10VIKEND DOMAĆA SERIJA: POSETA
09:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
10:00STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA (REPUBLIC OF DOYLE, 2010.)
11:00STRANA SERIJA: UBITI IV (KILLING EVE, 2018.)
Scroll to top