Programske šeme

PONEDELJAK 10.06

06:20 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 11 / 12 – repriza
07:20 SERIJA: DUG MORU 4 ep. 12 / 12 – repriza
08:20 FILM: PAJA I JARE
10:15 FILM: NIJE NEGO
12:00 FILM: ČOVEK OD ČELIKA
14:30 FILM: OTPISANI
16:00 FILM: OUŠENOVIH 11
18:00 FILM: BORNOV IDENTITET
20:05 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:00 FILM: VOZ TREZOR
00:00 FILM: POBESNELI MAKS

UTORAK 11.06

06:10 SERIJA: BESA – repriza
07:00 SERIJA: BESA – repriza
07:50 FILM: OTPISANI
09:20 FILM: OUŠENOVIH 11
11:25 FILM: BETMEN PROTIV SUPERMENA
14:05 FILM: POVRATAK OTPISANIH
15:45 FILM: OUŠENOVIH 12
17:55 FILM: BORNOVA NADMOĆ
20:00 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:00 FILM: UBISTVENI DOGOVOR
23:50 FILM: POBESNELI MAKS 2

SREDA 12.06

06:25 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
06:40 SERIJA: BESA – repriza
07:25 FILM: TESNA KOŽA
09:05 FILM: OUŠENOVIH 12
11:20 FILM: LIGA PRAVDE ZAKA SNAJDERA
15:30 FILM: OUŠENOVIH 13
17:45 FILM:BORNOV ULTIMATUM
20:00 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:00 FILM: SAM PROTIV SVIH
00:10 FILM: POBESNELI MAKS 3

ČETVRTAK 13.06

06:20 SERIJA: BESA – repriza
07:15 SERIJA: BESA – repriza
08:10 FILM: POVRATAK OTPISANIH
09:45 FILM: OUŠENOVIH 13
11:55 FILM: ČUDESNA ŽENA
14:25 FILM: LJUBAVNI ŽIVOT BUDIMIRA TRAJKOVIĆA
16:15 FILM: OUŠENOVIH 8
18:10 FILM: NASILNIČKA PROŠLOST
20:00 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:00 FILM: UBISTVO U BELOJ KUĆI
00:00 FILM: POBESNELI MAKS AUTOPUT BESA

PETAK 14.06

06:25 SERIJA: BESA – repriza
07:20 SERIJA: BESA – repriza
08:15 FILM: LJUBAVNI ŽIVOT BUDIMIRA TRAJKOVIĆA
10:00 FILM: OUŠENOVIH 8
11:55 FILM: ČUDESNA ŽENA 1984
14:30 FILM: BOLJI ŽIVOT
16:10 FILM: SAVRŠENA OLUJA
18:25 FILM: KIDNAPOVANE
20:00 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:00 FILM: STRELAC
23:50 FILM: ESKOBAR

SUBOTA 15.06

07:40 SERIJA: BESA – repriza
08:35 SERIJA: BESA – repriza
09:30 SERIJA: BESA – repriza
10:25 SERIJA: BESA – repriza
11:25 SERIJA: BESA – repriza
12:25 FILM: SAVRŠENA OLUJA
14:40 FILM: BORNOV IDENTITET
16:45 FILM: BORNOVA NADMOĆ
18:45 FILM: BORNOV ULTIMATUM
21:00 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8
22:30 FILM: POBESNELI MAKS
00:10 FILM: POBESNELI MAKS 2

NEDELJA 16.06

06:55 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8 – repriza
08:20 FILM: BOLJI ŽIVOT
10:00 FILM: VOZ TREZOR
11:55 FILM: UBISTVENI DOGOVOR
13:40 FILM: SAM PROTIV SVIH
15:45 FILM: UBISTVO U BELOJ KUĆI
17:40 FILM: STRELAC
19:30 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8 – repriza
21:00 SERIJA: TOMA ep. 2 / 8
22:05 FILM: POBESNELI MAKS 3
00:05 FILM: POBESNELI MAKS AUTOPUT BESA

PONEDELJAK 17.06

06:30 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8 – repriza
07:55 SERIJA: TOMA ep. 2 / 8 – repriza
08:50 FILM: OTPISANI
10:20 FILM: POVRATAK OTPISANIH
12:00 FILM: PINK PANTER (2006.)
13:40 FILM: POLTRON
15:30 FILM: DOSIJE PELIKAN
17:55 FILM: ARGO
20:05 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:00 FILM: SPECIJALNE OPERACIJE
23:50 FILM: PUČINA STRAHA
06:55 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8 – repriza
08:20 FILM: BOLJI ŽIVOT
10:00 FILM: VOZ TREZOR
11:55 FILM: UBISTVENI DOGOVOR
13:40 FILM: SAM PROTIV SVIH
15:45 FILM: UBISTVO U BELOJ KUĆI
17:40 FILM: STRELAC
19:30 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8 – repriza
21:00 SERIJA: TOMA ep. 2 / 8
22:05 FILM: POBESNELI MAKS 3
00:05 FILM: POBESNELI MAKS AUTOPUT BESA

PONEDELJAK 10. 06.

12:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
12:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 STRANA SERIJA: GOMORA
16:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 STRANA SERIJA: MOĆ
19:00 STRANA SERIJA: MOĆ
20:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: UBITI IV

UTORAK 11. 06.

12:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
12:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: IME NARODA
16:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 STRANA SERIJA: MOĆ
19:00 STRANA SERIJA: MOĆ
20:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: UBITI IV

SREDA 12. 06.

12:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
12:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: IME NARODA
16:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 STRANA SERIJA: MOĆ
19:00 STRANA SERIJA: MOĆ
20:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: UBITI IV

ČETVRTAK 13. 06.

12:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
12:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: IME NARODA
16:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 STRANA SERIJA: MOĆ
19:00 STRANA SERIJA: MOĆ
20:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: UBITI IV

PETAK 14. 06.

12:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
12:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: IME NARODA
16:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
16:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 STRANA SERIJA: MOĆ
19:00 STRANA SERIJA: MOĆ
20:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
20:25 DOMAĆA SERIJA: VRATA DO VRATA
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: UBITI IV

SUBOTA 15. 06.

12:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
12:10 SERIJA: SRCEM KROZ SRBIJU
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00  DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: IME NARODA
16:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA VIKEND SERIJA: ZLATNI DANI
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
19:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
20:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA VIKEND SERIJA: ZLATNI DANI
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: UBITI IV

NEDELJA 16. 06.

11:00 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
11:20 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
11:40 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:00 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
12:20 DOMAĆA SERIJA: DERBI U KAFANI AUTOKOMANDA
13:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
14:00 DOMAĆA SERIJA: AVIONDŽIJE
15:00 DOMAĆA SERIJA: ČUDNE LJUBAVI
16:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
16:10 DOMAĆA VIKEND SERIJA: ZLATNI DANI
17:00 DOMAĆA SERIJA: SLOŽNA BRAĆA
18:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
19:00 DOMAĆA SERIJA: ISTINE I LAŽI
20:00 SERIJA: DRŽAVNI POSAO
20:10 DOMAĆA VIKEND SERIJA: ZLATNI DANI
21:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
22:00 STRANA SERIJA: DOJLOVA REPUBLIKA
23:00 STRANA SERIJA: UBITI IV

PONEDELJAK 17. 06.

06:30 SERIJA: TOMA ep. 1 / 8 – repriza
07:55 SERIJA: TOMA ep. 2 / 8 – repriza
08:50 FILM: OTPISANI – domaći film
10:20 FILM: POVRATAK OTPISANIH – domaći film
12:00 FILM: PINK PANTER (2006.)
13:40 FILM: POLTRON – domaći film
15:30 FILM: DOSIJE PELIKAN
17:55 FILM: ARGO
20:05 SERIJA: BESA – repriza
21:00 SERIJA: BESA
22:00 FILM: SPECIJALNE OPERACIJE
23:50 FILM: PUČINA STRAHA

UTORAK 11.06

12:00 FILM: ŽIVETI KAO SAV NORMALAN SVET (1982.)
13:30 FILM: UNA (1984.)
15:10 FILM: ČAVKA (1988.)
16:45 FILM: UVOD U DRUGI ŽIVOT (1992.)
18:30 FILM: KVAR (1978.)
20:00 FILM: ŽIVETI KAO SAV NORMALAN SVET (1982.)
21:30 FILM: UNA (1984.)
23:10 FILM: ČAVKA (1988.)
00:45 FILM: UVOD U DRUGI ŽIVOT (1992.)
02:30 FILM: KVAR (1978.)

SREDA 12.06

12:00 FILM: BUĐENJE IZ MRTVIH (2005.)
14:15 FILM: ODBAČEN (2007.)
16:00 FILM: KAKO SU ME UKRALI NEMCI (2011.)
18:20 FILM: DEČKO KOJI OBEĆAVA (1981.)
20:00 FILM: BUĐENJE IZ MRTVIH (2005.)
22:15 FILM: ODBAČEN (2007.)
00:00 FILM: KAKO SU ME UKRALI NEMCI (2011.)
02:20 FILM: DEČKO KOJI OBEĆAVA (1981.)

ČETVRTAK 13.06

12:00 FILM: BEŠTIJE (1977.)
13:35 FILM: JOVANA LUKINA (1979.)
15:15 FILM: SMRT GOSPODINA GOLUŽE (1982.)
16:40 FILM: ČUDO NEVIĐENO (1984.)
18:10 FILM: U IME NARODA (1987.)
20:00 FILM: BEŠTIJE (1977.)
21:35 FILM: JOVANA LUKINA (1979.)
23:15 FILM: SMRT GOSPODINA GOLUŽE (1982.)
00:40 FILM: ČUDO NEVIĐENO (1984.)
02:10 FILM: U IME NARODA (1987.)

PETAK 14.06

12:00 FILM: ISKUŠAVANJE ĐAVOLA (1989.)
14:00 FILM: U IME NARODA (1987.)
15:55 FILM: ČUDO NEVIĐENO (1984.)
17:25 FILM: SMRT GOSPODINA GOLUŽE (1982.)
18:55 FILM: KROZ PRAŠUME JUŽNE AMERIKE (1992.)
20:00 FILM: ISKUŠAVANJE ĐAVOLA (1989.)
22:00 FILM: U IME NARODA (1987.)
23:55 FILM: ČUDO NEVIĐENO (1984.)
01:25 FILM: SMRT GOSPODINA GOLUŽE (1982.)
02:55 FILM: KROZ PRAŠUME JUŽNE AMERIKE (1992.)

SUBOTA 15.06

12:00 FILM: SUMNJIVO LICE (1954.)
13:20 FILM: POP ĆIRA I POP SPIRA (1957.)
14:40 FILM: DILIŽANSA SNOVA (1960.)
16:20 FILM: DR (1962.)
17:45 FILM: PUT OKO SVETA (1964.)
20:00 FILM: SUMNJIVO LICE (1954.)
21:20 FILM: POP ĆIRA I POP SPIRA (1957.)
22:40 FILM: DILIŽANSA SNOVA (1960.)
00:20 FILM: DR (1962.)
01:45 FILM: PUT OKO SVETA (1964.)

NEDELJA 16.06.

12:00 FILM: MIRKO I SLAVKO (1973.)
13:45 FILM: VLAK U SNIJEGU (1976.)
15:10 FILM: CIPELICE NA ASFALTU (1956.)
16:25 FILM: AGI I EMA (2007.)
17:55 FILM: DRUŽBA PERE KVRŽICE (1970.)
20:00 FILM: MIRKO I SLAVKO (1973.)
FILM: VLAK U SNIJEGU (1976.)
23:10 FILM: CIPELICE NA ASFALTU (1956.)
00:25 FILM: AGI I EMA (2007.)
01:55 FILM: DRUŽBA PERE KVRŽICE (1970.)

PONEDELJAK 17.06 Filmovi Gorana Paskaljevića

12:00 FILM: ANĐEO ČUVAR (1987.)
13:25 FILM: VREME ČUDA (1989.)
15:05 FILM: TANGO ARGENTINO (1992.)
16:40 FILM: TUĐA AMERIKA (1995.)
18:15 FILM: BURE BARUTA (1998.)
20:00 FILM: ANĐEO ČUVAR (1987.)
21:25 FILM: VREME ČUDA (1989.)
23:05 FILM: TANGO ARGENTINO (1992.)
00:40 FILM: TUĐA AMERIKA (1995.)
02:15 FILM: BURE BARUTA (1998.)